b||oudoir

UDĚLEJTE něco jenom PRO SEBE! Nafotit boudoirové snímky pro Vašeho partnera je rozhodně skvělý dárek, ale proč neobdarovat sama sebe? Slibuji, že ve Vás probudím Vaše pravé já - sexy, smyslnou a přitom přirozenou ženu. Ocenění, jak nádherná jste, ve Vás zanechá pocit sebevědomí a sebelásky na dlouhou dobu.KAŽDÁ ŽENA JE KRÁSNÁ! Nevěříte? Mé oko profesionála neomylně nasměruje objektiv do správných úhlů a dostane z Vás to nejlepší. Odhalíte jen to, co budete chtít.PŘIJĎTE TEĎ! A budete na sebe pyšná. Na věku ani postavě opravdu nezáleží, to podstatné se skrývá ve Vás. Zapomeňte na to, že právě teď není vhodná doba, že to zkusíte, až jednou....zhubnete, budete vypadat líp, mít delší vlasy, toho správného partnera...DISKRÉTNOST A DŮVĚRA! Možná se stydíte odhalit, ale chcete to zkusit? Zaručím Vám absolutní diskrétnost a soukromí mého ateliéru. Vaše fotky nikdy nezveřejním bez Vašeho souhlasu. Profesionální přístup je pro mě prioritou.


Cena: 3.900,-Kč. Zahrnuje 1-2 hodiny focení, výměnu 2-3 outfitů a pozadí, 12 upravených fotek dle Vašeho výběru. A sklenku sektu.

Zaujala Vás nabídka? Máte další dotazy? Obraťte se na mě na telefonu: +420731467415, na email:  foto@radeklavicka.cz nebo vyplňte kontaktní formulář.